Ręcznie szyte sukienki na chrzest

W LaBambino tworzymy niezwykle szykowne i przede wszystkim ponadczasowe sukienki dla niemowląt na chrzest oraz inne odświętne okazje. Chcemy, by stworzone przez nas sukienki dla dziewczynek do chrztu były wygodne, piękne i bezpieczne dla niemowląt. Każda szyta przez nas sukienka dla dziewczynki na chrzest jest tworzona z hypoalergicznego materiału – używamy tkanin z certyfikatem OEKO-tex, którym oznacza się tkaniny i wyroby tekstylne przeznaczone dla dzieci. Kupiona w naszym sklepie sukienka na chrzest 86 jest dostępna również w innych rozmiarach i wersjach z krótkim i długim rękawem. Dbamy o jakość wykonania oraz odpowiednie odszycie, dzięki czemu tworzone przez nas ubranka do chrztu nie mają wystających elementów oraz są przyjazne dla delikatnej, dziecięcej skóry. Sukieneczka na chrzciny wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego można zakupić ją w pięknym zestawie z bloomersami wykończonymi falbanką oraz opaską na główkę. Dostępne dodatki idealnie pasują kolorystycznie do sukienek i są wykonane z tego samego materiału, tworząc perfekcyjny komplet na chrzciny.

Wygodne kreacje na chrzest w pięknej oprawie

Sukieneczka na chrzciny wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego można zakupić ją w pięknym zestawie z bloomersami wykończonymi falbanką oraz opaską na główkę. Dostępne dodatki idealnie pasują kolorystycznie do sukienek i są wykonane z tego samego materiału, tworząc perfekcyjny komplet na chrzciny. Sukienka na chrzest dla małego dziecka powinna być przede wszystkim wygodna.
Zadbaliśmy więc o to, by nie krępowała ruchów i zapewniała pełną swobodę. Sporą popularnością wśród naszych klientów cieszy się muślinowa sukienka do chrztu. Dzięki lekkiej, przewiewnej tkaninie
sprawdza się zwłaszcza na uroczystościach organizowanych w porze letniej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym ubrankiem jest wygodna sukienka na chrzciny dla dziewczynki. Właśnie dlatego
każdy projekt traktujemy z ogromną troską o komfort maluszków. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień.

W Labambino podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, dlatego komponując idealny zestaw w możesz wybrać:

  • krój,
  • ługość rękawa,
  • dodatki do podkreślenia pełnej stylizacji!